- Lot 28 de 55
Pierre Alechinsky (1927) - Set van 3 verschillende kleurenlitho,s op gesatineerd papier uit 1978. In de druk gesigneerd. Wij bieden u aan 3 verschillende afbeeldingen uit de serie Flying Objects uit 1978 t.w. Paris Flying Object-IGalactic Flying Object en Great Flying Object Afmeting 48 x 77 cm in zeer goede staat
Dimensions: 76cm (H) x 48cm (L)
Année: 1978
Technique: Lithographie
Signé: Signature imprimée
Nombre de copies: 100ex.ongenummerd.
Numéro offerte: nvt
Année: 1978
Technique: Lithographie
Signé: Signature imprimée
Numéro offerte: nvt
Belgique | 20€ |
France | 25€ |
Europe | 35€ |
Le monde entier | 45€ |