- Lot 55 de 101
Dit werk uit de "Kip" uitgave van Panamarenko is niet handgesigneerd en genummerd. Uit een genummerde AP serie (portfolio), wellicht een proefdruk. Het werk is 100% zeker authentiek Titel: Kip Jaartal: 1990 Afmetingen: 54 cm x 38 cm Oplage: niet genummerd/XX Materiaal: Offset, hoogdruk Ingelijst: Nee Conditie: In zeer goede staat. Wordt verzonden in stevige waterdichte koker met track en trace
Dimensions: 54cm (H) x 38cm (L)
Année: 1990
Technique: Lithographie
Signé: Non signé
Nombre de copies: Gelimiteerd
Année: 1990
Technique: Lithographie
Signé: Non signé
Nombre de copies: Gelimiteerd
Offert par: Mikey11
Belgique | 8€ |
Les Pays-Bas | 18€ |
France | 18€ |
Europe | 35€ |
Le monde entier | 70€ |