- Lot 76 de 236
Leonard Tsuguharu Foujita (1886-1968) Twee jonge meisjes met lampionnen. Ets op Japans papier, uit 1930 Afmetingen zijn 27 x 21,5 cm (blad) en is gesigneerd rechtsboven zowel in Chinese karakters. In mooie originele staat
Dimensions: 27cm (H) x 22cm (L)
Année: 1930
Technique: Eau-forte
Signé: Signature imprimée
Année: 1930
Technique: Eau-forte
Signé: Signature imprimée
Offert par: SLH80
Belgique | 15€ |
Les Pays-Bas | 10€ |
France | 20€ |
Europe | 20€ |
Le monde entier | 35€ |