- Lot 133 de 179
Prachtige ingelijste kleurengiclee op canvas. Afmeting nieuwe zwart houten lijst 60 x 40 cm. Het werk is in de druk gesigneerd. Het originele schilderij is gemaakt in 1654 en hangt in het Mauritshuis te Den Haag. Vakkundig opgespannen 20mm dik spieraam Milieuvriendelijk vurenhouten spieraam (PEFC keur) Incl. flat-on-the-wall ophangsysteem Haarscherpe 12-kleuren gicléeprint 100 jaar kleurgarantie Meedere malen handmatig gevernist
Dimensions: 60cm (H) x 40cm (L)
Encadré: 60cm (H) x 4cm (L)
Année: 2023
Technique: Textile
Signé: Signature imprimée
Nombre de copies: nvt
Numéro offerte: nvt
Encadré: 60cm (H) x 4cm (L)
Année: 2023
Technique: Textile
Signé: Signature imprimée
Nombre de copies: nvt
Numéro offerte: nvt
Offert par: Sneekkunst
Belgique | 20€ |
France | 25€ |
Europe | 45€ |
Le monde entier | 75€ |