- Lot 130 de 179
Prachtige grote Kleurenlitho van Karel Appel uit 1978. Afmeting blad 82 x 64 cm in nieuwstaat. De kleurenlitho is in de steen gesigneerd. Deze kleurenlitho diende als voorblad voor de bekende CATS portfolio van Karel Appel.
Dimensions: 64cm (H) x 82cm (L)
Année: 1978
Technique: Lithographie
Signé: Signature imprimée
Nombre de copies: nvt
Numéro offerte: nvt
Année: 1978
Technique: Lithographie
Signé: Signature imprimée
Nombre de copies: nvt
Numéro offerte: nvt
Belgique | 20€ |
France | 25€ |
Europe | 45€ |
Le monde entier | 75€ |