- Lot 141 de 228
Onwaarschijnlijk fraaie en grote kleurenoffset-litho van de bekende kunstenaar Andy Warhol. Afmeting blad 139 x 80 cm in nieuwstaat. (nooit ingelijst geweest) Deze kleurenoffset-litho is uitgebracht met toestemming van de Andy Warhol Foundation.
Dimensions: 139cm (H) x 80cm (L)
Technique: Offset
Signé: Signature imprimée
Nombre de copies: onbekend
Numéro offerte: nvt
Technique: Offset
Signé: Signature imprimée
Nombre de copies: onbekend
Numéro offerte: nvt
Belgique | 20€ |
France | 25€ |
Europe | 35€ |
Le monde entier | 45€ |