- Lot 140 de 228
Zeer fraaie kleurenzeefdruk van de bekende Nederlandse kunstenaar Herman Brood. Afmeting blad 45 x 35 cm in nieuwstaat. Het werk is nooit ingelijst geweest. De kleurenzeefdruk is in de druk gesigneerd. Wordt geleverd met echtheidscertificaat.
Dimensions: 35cm (H) x 45cm (L)
Signé: Signature imprimée
Nombre de copies: EA
Numéro offerte: EA
Signé: Signature imprimée
Nombre de copies: EA
Numéro offerte: EA
Belgique | 20€ |
France | 25€ |
Europe | 35€ |
Le monde entier | 45€ |