- Lot 58 de 117
1898 - 1967 sheherazade Grafisch werk van René Magritte gedateerd 1950 formaat 45cm x 60cm Signed in plate original signed by C. Hersovici ex.180/275 Mooi werk van Magritte ingelijst met passe-partout papier en een brede goude kader 88cm x 75cm
Dimensions: 60cm (H) x 45cm (L)
Encadré: 88cm (H) x 75cm (L)
Année: 2010
Technique: Lithographie
Signé: Signé
Nombre de copies: 180/275
Encadré: 88cm (H) x 75cm (L)
Année: 2010
Technique: Lithographie
Signé: Signé
Nombre de copies: 180/275
Offert par: Maliakov
Retrait gratuit chez le vendeur à: Oostende, Belgique.