- Lot 188 de 209
Lithografie van Ans Van Dijck Ingelijst met passe-partoutpapier en een bij passende kader Verkeerd in goede staat Word ingesteld voor elk aannemelijk bod.
Dimensions: 60cm (H) x 80cm (L)
Encadré: 85cm (H) x 110cm (L)
Année: 1998
Technique: Lithographie
Signé: Signé
Nombre de copies: 131/150
Encadré: 85cm (H) x 110cm (L)
Année: 1998
Technique: Lithographie
Signé: Signé
Nombre de copies: 131/150
Offert par: Maliakov
Retrait gratuit chez le vendeur à: Oostende, Belgique.
Belgique | 50€ |
Les Pays-Bas | 100€ |
France | 100€ |
Europe | 100€ |
Le monde entier | 250€ |