- Lot 203 de 209
Zeer fraaie kleurenoffset-litho van de bekende kunstenaar Andy Warhol. Afmeting werk 65x65 cm in nieuwstaat.(het werk is nooit ingelijst geweest) De kleurenoffset is uitgegeven met toestemming van de Andy Warhol Foundation.
Dimensions: 65cm (H) x 65cm (L)
Technique: Offset
Signé: Non signé
Nombre de copies: onbekend
Numéro offerte: nvt
Technique: Offset
Signé: Non signé
Nombre de copies: onbekend
Numéro offerte: nvt
Offert par: Sneekkunst
Belgique | 20€ |
France | 25€ |
Europe | 35€ |
Le monde entier | 45€ |