- Lot 204 de 209
Zeer fraaie en grote Kleurenoffset-litho van Andy Warhol naar het origineel uit 1962. Afmeting werk 77 x 59 cm in nieuwstaat.(het werk is nooit ingelijst geweest) De kleurenoffset-litho is vervaardigd met toestemming van de Andy Warhol Foundation.
Dimensions: 77cm (H) x 59cm (L)
Technique: Offset
Signé: Non signé
Nombre de copies: onbekend
Numéro offerte: nvt
Technique: Offset
Signé: Non signé
Nombre de copies: onbekend
Numéro offerte: nvt
Offert par: Sneekkunst
Belgique | 20€ |
France | 35€ |
Europe | 45€ |
Le monde entier | 75€ |