- Lot 21 de 105
Zeer bijzondere en exclusieve Kleurenzeefdruk van Herman Brood. Afmeting blad 80 x 60 cm in nieuwstaat.( het werk is nooit ingelijst geweest) Handgesigneerd EA exemplaar Wordt geleverd met echtheidscertificaat.
Dimensions: 60cm (H) x 80cm (L)
Signé: Signé
Nombre de copies: EA
Numéro offerte: EA
Signé: Signé
Nombre de copies: EA
Numéro offerte: EA
Belgique | 20€ |
France | 25€ |
Europe | 35€ |
Le monde entier | 45€ |