- Lot 51 de 101
Litho van kunstenaar Albert Savarys in kader onder glas. Waarschijnlijk gedrukt door Hebbelinck. Albert Savarys was één van de meest vooraanstaande kunstschilders in het interbellum. Zijn meeste werken zijn Leiezichten te Deinze en Astene.
Dimensions: 58cm (H) x 65cm (L)
Encadré: 74cm (H) x 83cm (L)
Technique: Lithographie
Signé: Signé
Nombre de copies: 350
Numéro offerte: 193
Encadré: 74cm (H) x 83cm (L)
Technique: Lithographie
Signé: Signé
Nombre de copies: 350
Numéro offerte: 193
Offert par: Henri1Gregoor
Retrait gratuit chez le vendeur à: BEVERST BILZEN, Belgique.