- Lot 31 de 101
Mooie aquarel met een typisch Kempens heidelandschap in zachte pastelkleuren. Heide ven en bossen wisselen elkaar af onder een heldere hemel. Het werk is ondertekend door A. Geraerts, verder niet gekend. Het werk is ingekaderd onder glas in een koperkleurige kader.
Dimensions: 38cm (H) x 27cm (L)
Encadré: 51cm (H) x 41cm (L)
Technique: Aquarelle
Signé: Signé
Encadré: 51cm (H) x 41cm (L)
Technique: Aquarelle
Signé: Signé
Offert par: Henri1Gregoor
Retrait gratuit chez le vendeur à: BEVERST BILZEN, Belgique.