- Lot 20 de 107
Prachtige grote Kleurenlitho van Karel Appel uit 1978. Afmeting blad 82 x 64 cm in nieuwstaat. Deze kleurenlitho diende als voorblad voor de bekende CATS portfolio van Karel Appel. Het werk is in de steen gesigneerd.
Dimensions: 64cm (H) x 82cm (L)
Année: 1978
Technique: Lithographie
Signé: Signature imprimée
Nombre de copies: 500 niet genummerd.
Année: 1978
Technique: Lithographie
Signé: Signature imprimée
France | 35€ |
Europe | 45€ |
Le monde entier | 75€ |