- Lot 59 de 109
Prachtig origineel werk van de Belgische kunstenaar Paul Bervoets. Hij was een van de stichtende leden van de vzw ‘G-58 Hessenhuis’ samen met onder meer André Bogaert, Paul Ausloos, Jan Dries, Vic Gentils, Pol Mara en Paul Van Hoeydonck. Het werk is ingelijst met een houten kader zonder glas. Zeer mooi en in zeer goede Staat Gesigneerd
Dimensions: 95cm (H) x 111cm (L)
Encadré: 110cm (H) x 124cm (L)
Technique: Huile sur toile
Signé: Signé
Technique: Huile sur toile
Signé: Signé
Offert par: MarioL
Retrait gratuit chez le vendeur à: Putte, Belgique.