- Lot 30 de 77
Fraaie kleurenzeefdruk van de Nederlandse kunstnaar Herman Brood. Afmeting werk 60 x 60 cm in nieuwstaat ( nooit ingelijst geweest) De kleurenzeefdruk is Handgesigneerd en genummerd in een oplage van 150ex. Wordt geleverd met echtheidscertificaat. Het nummer kan afwijken van de foto.
Dimensions: 60cm (H) x 60cm (L)
Signé: Signé
Nombre de copies: 150ex.
Numéro offerte: 150ex
Signé: Signé
Nombre de copies: 150ex.
Numéro offerte: 150ex
Retrait gratuit chez le vendeur à: Diemen, Netherlands.
Belgique | 20€ |
France | 35€ |
Europe | 45€ |
Le monde entier | 75€ |