- Lot 62 de 77
Zeer bijzondere en grote Kleurenzeefdruk van de Nederlandse kunstenaar Herman Brood. Afmeting blad 112 x 77 cm in nieuwstaat ( het werk is nooit ingelijst geweest ) De kleurenzeefdruk is Handgesigneerd en genummerd in een oplage van 150ex. Het nummer kan afwijken van de foto,omdat wij meerdere exemplaren in ons bezit hebben.
Dimensions: 112cm (H) x 77cm (L)
Signé: Signé
Nombre de copies: 150ex.
Numéro offerte: n.v.t.
Signé: Signé
Nombre de copies: 150ex.
Numéro offerte: n.v.t.
Retrait gratuit chez le vendeur à: Diemen, Netherlands.
France | 35€ |
Europe | 45€ |
Le monde entier | 75€ |