- Lot 13 de 67
Zeer fraaie en grote kleurenlitho van Karel Appel uit 1978. Afmeting blad 82 x 64 cm in nieuwstaat. Het werk is in de steen gesigneerd. Deze Kleurenlitho diende als voorblad van de bekende CATS-portfolio.
Dimensions: 64cm (H) x 82cm (L)
Année: 1978
Technique: Lithographie
Signé: Signature imprimée
Nombre de copies: 500
Numéro offerte: niet genummerd.
Année: 1978
Technique: Lithographie
Signé: Signature imprimée
Nombre de copies: 500
Retrait gratuit chez le vendeur à: Diemen, Netherlands.
France | 35€ |
Europe | 45€ |
Le monde entier | 75€ |