- Lot 62 de 92
TOPWERK! Originele carborundum gravure ondertekend door de kunstenaar. Het aangeboden exemplaar is een proefdruk. Uitgave van 125 exemplaren. Het werk werd met de hand bijgewerkt met verf en een collage van echte houten borstels. Elk stuk is anders. Het werk is ingelijst in een witte lijst, kleine gebruikssporen op de lijst. Arman (Nice, 17 november 1928 – New York, 22 oktober 2005), was een Frans-Amerikaanse kunstenaar, beeldhouwer
Dimensions: 102cm (H) x 69cm (L)
Technique: Mixed media
Signé: Signé
Nombre de copies: 125
Technique: Mixed media
Signé: Signé
Nombre de copies: 125
Offert par: paulmeersman123
Retrait gratuit chez le vendeur à: Kapelle op den bos, Belgique.
Belgique | 40€ |
Les Pays-Bas | Non connu, à déterminer |