- Lot 14 de 80
Fraaie affichelitho van Pierre ALECHINSKY -voor de tentoonstelling van Astres et Désastres, 1970 in The London Arts Gallery Gesigneerd in de plaat en in perfecte staat. Het werk is ingelijst. Lijst in zeer goede staat. Hier en daar wat bijkleuren indien gewenst.
Dimensions: 65cm (H) x 46cm (L)
Encadré: 78cm (H) x 52cm (L)
Année: 1970
Technique: Lithoaffiche
Signé: Signature imprimée
Encadré: 78cm (H) x 52cm (L)
Année: 1970
Technique: Lithoaffiche
Signé: Signature imprimée
Offert par: MarioL
Retrait gratuit chez le vendeur à: Putte, Belgique.
Belgique | 46€ |
Les Pays-Bas | 46€ |