- Lot 27 de 157
Mooi werk met de iconische letters LOVE van de bekende kunstenaar Robert Indiana. Professioneel ingelijst met glas en aluminium kader. Zeer decoratief pop art werk. Dit is de uitgave is met groen en roze.
Dimensions: 50cm (H) x 50cm (L)
Encadré: Yes
Technique: Lithographie
Signé: Non signé
Encadré: Yes
Technique: Lithographie
Signé: Non signé
Offert par: Classics
Retrait gratuit chez le vendeur à: Herentals , Belgique.