- Lot 90 de 117
Zeer mooie lithografie van de bekende pop art kunstenaar Mel Ramos. Uitgegeven op 500 exemplaren waarvan dit nummer 363 is. Onderaan origineel gesigneerd door de kunstenaar zelf en genummerd in potlood.
Dimensions: 72cm (H) x 53cm (L)
Année: 1974
Technique: Lithographie
Signé: Signé
Nombre de copies: 500
Numéro offerte: 363
Année: 1974
Technique: Lithographie
Signé: Signé
Nombre de copies: 500
Numéro offerte: 363
Offert par: Classics
Retrait gratuit chez le vendeur à: Herentals , Belgique.
Les Pays-Bas | gratuite |
France | gratuite |
Europe | gratuite |
Le monde entier | gratuite |