Kunstenaar onbekend

Brigitte Bardot

Kunstenaar onbekend - Brigitte Bardot

Zeer mooie, kwalitatieve en bijzonder decoratieve litho handzeefdruk op museumpapier. Mooi ingelijst in zwarte aluminium kader. Popart kunstwerk in de stijl van Andy Warhol. Vermelding stempel achteraan.

Offert par: Classic
Retrait gratuit chez le vendeur à: Herentals, Belgique.