- Lot 40 de 146
Anna de Weert (1867-1950), een fotolithografie uit de reeks "Begijntjes en Begijnhoven" die het dagelijks leven in een begijnhof illustreert. Oorspronkelijk bedoeld als illustratie bij het boek van de moeder van de kunstenaar Clara Cogen-Ledeganck, gedrukt in 1902. De litho's zijn gemaakt naar tekeningen van Anna de Weert. naast de handtekening in de druk is dit werk ook met potlood gehandtekend. nieuw zuurvrij ingelijst in natuurhouten lijst. Anna De Weert was een leerlinge van Emile Claus en wordt ook beschouwd als een belangrijke luministe.
Dimensions: 18cm (H) x 27cm (L)
Encadré: 31cm (H) x 40cm (L)
Année: 1902
Technique: Photogravure
Signé: Signé
Encadré: 31cm (H) x 40cm (L)
Année: 1902
Technique: Photogravure
Signé: Signé
Offert par: TVA
Retrait gratuit chez le vendeur à: Deinze, Belgique.
Belgique | 15€ |
Les Pays-Bas | 20€ |
France | 25€ |
Europe | 35€ |
Le monde entier | 75€ |