- Lot 70 de 146
Jean Koumy (geboren op 22 juni 1961) is een Belgisch-Togolese kunstenaar geïnspireerd door de Cobra-beweging. Hij drukt zich uit in acryl op verschillende dragers. Zijn werk drukt vreugde, enthousiasme en positivisme uit in spontane en expressieve maar altijd evenwichtige composities. Origineel werk (olieverf op papier) met een typische compositie met Afrikaanse elementen zwevend ingelijst met zuurvrije passepartout en bijpassende metalen kader
Dimensions: 40cm (H) x 30cm (L)
Encadré: 52cm (H) x 42cm (L)
Technique: Huile sur papier
Signé: Signé
Encadré: 52cm (H) x 42cm (L)
Technique: Huile sur papier
Signé: Signé
Offert par: TVA
Retrait gratuit chez le vendeur à: Deinze, Belgique.
Belgique | 20€ |
Les Pays-Bas | 20€ |
France | 35€ |
Europe | 50€ |
Le monde entier | 75€ |