- Lot 120 de 146
Zeer groot werk van Pol Mara Gesigneerd en genummerd in potlood. Pol Mara (Antwerpen, 8 december 1920 – Antwerpen, 10 februari 1998), pseudoniem voor Leopold Leysen, was een Belgisch kunstschilder, tekenaar en lithograaf. Zijn werk geniet over de hele wereld bekendheid.
Dimensions: 90cm (H) x 63cm (L)
Technique: Lithographie
Signé: Signé
Nombre de copies: 120
Technique: Lithographie
Signé: Signé
Nombre de copies: 120
Belgique | 135€ |
Les Pays-Bas | 135€ |