- Lot 101 de 146
Zonder titel. Zwart potlood. Gemonogrammeerd en gedateerd 'VS 42'. Kader. Afmetingen: 270 x 210 mm (450 x 385 mm) Victor Désiré Servranckx was een Belgisch abstract werkende kunstenaar, een pionier van de avant-gardekunst in België. Hij is een van de weinige kunstenaars in België die de abstracte kunst heeft beoefend tot aan zijn dood
Dimensions: 27cm (H) x 21cm (L)
Encadré: 45cm (H) x 38cm (L)
Année: 1942
Technique: Dessin
Signé: Signé
Encadré: 45cm (H) x 38cm (L)
Année: 1942
Technique: Dessin
Signé: Signé