- Lot 47 de 146
Een mooie offset litho van Shepard Fairey. Gesigneerd met de hand in potlood . Open editie. De litho is in nieuwstaat en is gedrukt op crème speckletone dik papier. Het werk is in zeer goede staat.
Dimensions: 60cm (H) x 45cm (L)
Année: 2023
Technique: Lithographie
Signé: Signé
Année: 2023
Technique: Lithographie
Signé: Signé