- Lot 40 de 121
James Ensor (1860-1949) De Luiheid (1902) Gravure H 9,6 cm B 13,6 cm (afbeelding) H 34,5 cm B 38 cm (ingelijst). Gesigneerd en gedateerd in potlood. Tweede en finale staat van de druk waar er 3 slakken op het beddenlaken zijn afgebeeld. Professioneel ingelijst met museumglas. Referenties: August Taevernier ‘Het grafisch werk van James Ensor’, referentie 119 'Sloth'. Dit is een gravure uit de reeks 'The Seven Deadly Sins' dat individueel in 1902 en nadien in 1904 als een album werd uitgebracht.
Dimensions: 10cm (H) x 14cm (L)
Encadré: 35cm (H) x 38cm (L)
Année: 1902
Technique: Eau-forte
Signé: Signé
Encadré: 35cm (H) x 38cm (L)
Année: 1902
Technique: Eau-forte
Signé: Signé
Offert par: VanHerck
Retrait gratuit chez le vendeur à: Antwerpen, Belgique.