- Lot 112 de 121
Dark Side Of The Rainbow is een limited edition zeefdruk van 44 stuks. Print werd verkocht aan 10.000 USD, zeer zeldzaam gezien beloning voor NFT eigenaars van dit werk. Hier wordt het exemplaar 19/44 verkocht, dewelke met de hand gesigneerd is door VEXX. Ingelijst met ontspiegeld glas 2mm 70% UV, rond werk - zwevend in kastkader. (professioneel door ArtFrameCenter Brugge)
Dimensions: 80cm (H) x 80cm (L)
Encadré: 80cm (H) x 80cm (L)
Année: 2023
Signé: Signé
Nombre de copies: 44
Numéro offerte: 19
Encadré: 80cm (H) x 80cm (L)
Année: 2023
Signé: Signé
Nombre de copies: 44
Numéro offerte: 19
Offert par: timoS
Retrait gratuit chez le vendeur à: Eeklo, Belgique.
Belgique | 75€ |
Les Pays-Bas | 75€ |
France | 100€ |
Europe | 100€ |
Le monde entier | 125€ |