- Lot 75 de 121
Marc Mendelson (1915–2013) White Nights, 1945 47.5 x 39.5 cm. (ingelijst) Gesigneerd in potlood Originele ontwerptekening voor het boek 'White nights' van Fjodor Dostoevsky. Een uitgave van het boek wordt meegegeven aan de koper. Uit de oude collectie van kunsthistoricus Robert L.Delevoy.
Dimensions: 30cm (H) x 22cm (L)
Encadré: Yes
Année: 1945
Technique: Dessin
Signé: Signé
Encadré: Yes
Année: 1945
Technique: Dessin
Signé: Signé
Offert par: VanHerck
Retrait gratuit chez le vendeur à: Antwerpen, Belgique.