- » Previous
- Lot 27 of 157
- Next »
Mooi werk met de iconische letters LOVE van de bekende kunstenaar Robert Indiana. Professioneel ingelijst met glas en aluminium kader. Zeer decoratief pop art werk. Dit is de uitgave is met groen en roze.
Size: 50cm (H) x 50cm (L)
Framed: Yes
Medium: Lithography
Signed: Unsigned
Share on:
Framed: Yes
Medium: Lithography
Signed: Unsigned
Share on:
Brought to you by: Classics
Free collection by seller at : Herentals , Belgium.