- » Previous
- Lot 4 of 117
- Next »
Zeldzame kleurenlithografie (76/150) getiteld 'Tarif' uit de serie 'Maison belge, Supermarché de l'année' van de Spaanse surrealist Angel Vergara onder zijn pseudoniem Straatman. In potlood gesigneerd door de meester (alsook titulatuur en uitgave). Professioneel ingekaderd.
Size: 35cm (H) x 25cm (L)
Framed: 53cm (H) x 53cm (L)
Year: 1990
Medium: Lithography
Signed: Signed
Edition: 150
Offered number: 130
Share on:
Framed: 53cm (H) x 53cm (L)
Year: 1990
Medium: Lithography
Signed: Signed
Edition: 150
Offered number: 130
Share on:
Brought to you by: DannyM
Free collection by seller at : Genk, Belgium.