- » Previous
- Lot 75 of 121
- Next »
Marc Mendelson (1915–2013) White Nights, 1945 47.5 x 39.5 cm. (ingelijst) Gesigneerd in potlood Originele ontwerptekening voor het boek 'White nights' van Fjodor Dostoevsky. Een uitgave van het boek wordt meegegeven aan de koper. Uit de oude collectie van kunsthistoricus Robert L.Delevoy.
Size: 30cm (H) x 22cm (L)
Framed: Yes
Year: 1945
Medium: Drawing
Signed: Signed
Edition: Unique artwork
Share on:
Framed: Yes
Year: 1945
Medium: Drawing
Signed: Signed
Edition: Unique artwork
Share on:
Brought to you by: VanHerck
Free collection by seller at : Antwerpen, Belgium.