Rene Magritte

Le fils de l'homme

Rene Magritte - Le fils de l'hommeRene Magritte - Le fils de l'homme

Zeer typisch werk van Rene Magritte, getiteld "Le fils de l'homme" Er circuleren diverse formaten en edities van dit werk. Dit is een zelfzaam groot werk op een beperkte editie van 150 ex. en bekomen via de weduwe van de kunstenaar. Zij (Georgette Magritte) heeft ook op de achterzijde van dit werk een nota gemaakt en gesigneerd (COA), zie ook de foto's Het werk is ingelijst

Free collection at the auctioneer in Aalst, België.