Andy Warhol

De filosofie van Andy Warhol

Andy Warhol - De filosofie van Andy WarholAndy Warhol - De filosofie van Andy WarholAndy Warhol - De filosofie van Andy WarholAndy Warhol - De filosofie van Andy WarholAndy Warhol - De filosofie van Andy WarholAndy Warhol - De filosofie van Andy WarholAndy Warhol - De filosofie van Andy WarholAndy Warhol - De filosofie van Andy Warhol

"De filosofie van Andy Warhol (van A naar B en weer terug)" Eerste editie. New York en Londen: Harcourt Brace Jovanovich, 1975. Dit exemplaar is gesigneerd "AW" Andy Warhol en door Lou Reed op de halve titelpagina in zwarte viltstift, Deze combinatie van 2 iconen is uniek. "To Franz Schwab, Andy Warhol", met een schets van zijn klassieke "Campbell's Soup" blikje toegevoegd. Dit is een unieke teekning van Andy Warhol. Hardcover met stofomslag, 15 x 21 cm. 241 pagina's. (Octavo.) Gebonden in originele oranje stof - gele platten met achterkant en geïllustreerde stofomslag. Op een van de pagina staat een druk waaruit blijkt dat dit exemplaar komt uit de collectie van Franz Schwab. Franz Schwab was midden jaren 70 een geweldige fan van Warhol én van LouReed. Hij was in NY met zijn oom Fred Schwab (balletdanser bij Nationaal Ballet), kreeg via hem de kans op een vernissage te zijn, en ze liepen daar tegen de beide heren aan. Ze bleken Fred te kennen. Had het boek net aangeschaft, kon de kans niet laten schieten om te laten ondertekenen door beide. Stempel in het boek bevestigd de herkomst. Een mail van Franz zal ik bijvoegen ter bevestiging van de echtheid. Een uniek exemplaar vanwege het ondertekenen door zowel Andy Warhol als Lou Reed!

Brought to you by: BjornTemp
Free collection by seller at : Apeldoorn, Netherlands.

Belgium 20€
The Netherlands 20€
France 20€
Europe 20€
Worldwide 20€