Chrisje De Pauw

De omhelzing van zon & zee

Originele aquarel met als thema vrouw & natuur, getiteld Moeder Aarde. Gesigneerd Het werk ingelijst zonder glas. Chrisje De Pauw is een creatieve duizendpoot uit Burst die zich na een carrière als verpleegkundige zich nu volop uitleeft als kunstenares te Burst, waar ze ook een plek heeft gecreëerd waar mensen elkaar kunnen ontmoeten bij goed glas wijn, taart of tapas. De hamerprijs (geboden bedrag/hoogste bod) wordt integraal geschonken aan ORKA vzw. Alle werken zijn af te halen in Aalst.

Free collection at the auctioneer in Aalst, België.