Steve Locatelli

onbekend

Steve  Locatelli - onbekendSteve  Locatelli - onbekendSteve  Locatelli - onbekendSteve  Locatelli - onbekendSteve  Locatelli - onbekendSteve  Locatelli - onbekendSteve  Locatelli - onbekend

Print van Steve Locatelli, genummerd en gesigneerd op 60 exemplaren. Gemaakt op zeer dik papier, 640g. Het werk is ingelijst door de frame shop met ontspiegeld glas. Steve Locatelli, geboren te Brussel, is een hedendaagse streetart kunstenaar bekend om zijn felgekleurde kunstwerken vaak met schedels. In de jaren 90 begon Steve zijn streetart carrière in de Brusselse metro. Vandaag wordt hij internationaal gewaardeerd en zijn er werken te vinden in: Brussel, Gent en Antwerpen, in Nederland, Duitsland, Zweden, Rusland, New York, enz.

Brought to you by: si
Free collection by seller at : brugge, Belgium.