Roger Wittevrongel

Zicht op de studio

Roger Wittevrongel - Zicht op de studioRoger Wittevrongel - Zicht op de studioRoger Wittevrongel - Zicht op de studioRoger Wittevrongel - Zicht op de studioRoger Wittevrongel - Zicht op de studioRoger Wittevrongel - Zicht op de studioRoger Wittevrongel - Zicht op de studioRoger Wittevrongel - Zicht op de studioRoger Wittevrongel - Zicht op de studio

Mooie gouache van deze Belgische kunstenaar die het hyperrealisme beheerste en een voorliefde had voor interieurs, architectuur en vrouwelijke personages. Dit origineel werk is gesigneerd en gedateerd. Bij voorkeur op te halen (wegens formaat en glas). Kan geleverd worden mits meerprijs in overeenkomst.

Brought to you by: wannes
Free collection by seller at : Alveringem, Belgium.