Panamarenko

Panamarenko Thermo Voltaic Energy Convertor

Panamarenko  - Panamarenko Thermo Voltaic Energy ConvertorPanamarenko  - Panamarenko Thermo Voltaic Energy Convertor

Handgesigneerde offsetlitho van de Thermo Voltaic Energy Convertor van Panamarenko. Uitgegeven in 2001 door Ronny van de Velde (Antwerpen) t.g.v. toekomstige tentoonstellingen van Panamarenko.  Afmetingen: 69x49cm Afmetingen lijst: 73x53cm Jaar: 2001 Beperkt aantal werden handgesigneerd door Panamarenko

Brought to you by: PP
Free collection by seller at : Retie, Belgium.