Panamarenko

Panamarenko Prova Cara

Panamarenko  - Panamarenko Prova CaraPanamarenko  - Panamarenko Prova CaraPanamarenko  - Panamarenko Prova CaraPanamarenko  - Panamarenko Prova CaraPanamarenko  - Panamarenko Prova CaraPanamarenko  - Panamarenko Prova CaraPanamarenko  - Panamarenko Prova CaraPanamarenko  - Panamarenko Prova CaraPanamarenko  - Panamarenko Prova CaraPanamarenko  - Panamarenko Prova Cara

Originele kleuren offsetdruk van Panamarenko Gesigneerd en genummerd (AP) in potlood Oplage: 75 + AP + HC. Uitgave: SMAK, Gent (zeldzaam) Zeldzame AP versie Professioneel ingelijst in plexibox. Werk is onlangs bij veilinghuis Bernaerts verkocht voor 2400 euro exclusief veilingkosten. https://live.bernaerts.eu/lots/view/4-632XCC/panamarenko-1940-2019 Prova-Car is een soort menselijke, poëtische versie van de Formule1-wagen. Hij roept beelden op van oude, ooit revolutionaire technologische prototypes. Met werken als deze Prova-Car verwijst Panamarenko naar het beeld van de ingenieur-kunstenaar. Tegelijk relativeert hij dat beeld. De ‘uitvindingen’ van Panamarenko zijn immers niet bedoeld om echt te functioneren, het zijn in de eerste plaats kunstwerken. Techniek staat in Panamarenko’s werk ten dienste van de poëzie.

Brought to you by: PP
Free collection by seller at : Retie, Belgium.

Belgium 30€
The Netherlands 40€
France 40€
Europe free
Worldwide free