Roger Raveel

Portret van de dichter

Roger Raveel - Portret van de dichter

Originele brief van Roger Raveel uit 1968. Gesigneerd en ingelijst Roger RAVEEL (Machelen 1921 - Deinze 2013) graficus, schilder, tekenaar Opleiding: Roger Raveel volgde meerdere kunstopleidingen: Stedelijke Academie van Deinze en de Koninklijke Academie voor Schone Kunsten van Gent. Daarnaast is hij in de periode 1960-1973 docent geweest aan de academie van Deinze. Roger Raveel heeft zijn hele leven in Machelen -aan-de-Leije gewoond en gewerkt.

Free collection at the auctioneer in Aalst, België.

Belgium 75€
The Netherlands 75€
France Not known, to be defined
Europe Not known, to be defined
Worldwide Not known, to be defined