- » Previous
- Lot 80 of 81
- Next »
Karel APPEL (Amsterdam 1921 - Zürich 2006) Een prachtige litho ingelijst brede aluminium lijst met dubbel passepartout in perfecte staat met certificaat van echtheid Afmetingen beeldformaat 56 x 37
Size: 62cm (H) x 81cm (L)
Year: 1969
Medium: Lithography
Signed: Signed
Edition: 190
Offered number: 6
Share on:
Year: 1969
Medium: Lithography
Signed: Signed
Edition: 190
Offered number: 6
Share on:
Brought to you by: hugobosch27
Free collection by seller at : Ravels, Belgium.