- » Previous
- Lot 28 of 101
- Next »
Amateurs and Professionals, afdruk gedateerd op 15 augustus 1896 van twee golfspelers op een humoristische wijze becommentarieerd door hun twee caddies. Kijkt de professional toe hoe de amateur zijn slag gaat slaan of is het andersom. Mooi ingelijst onder glas in wortelhouten kader.
Size: 18cm (H) x 12cm (L)
Framed: 37cm (H) x 28cm (L)
Year: 1896
Signed: Signature printed
Edition: Niet gekend
Share on:
Framed: 37cm (H) x 28cm (L)
Year: 1896
Signed: Signature printed
Edition: Niet gekend
Share on:
Brought to you by: Henri1Gregoor
Free collection by seller at : BEVERST BILZEN, Belgium.