- » Previous
- Lot 58 of 157
- Next »
Affiche op glanspapier, professioneel ingelijst. Zeer zeldzame affiche Deze kunstenaars zijn: Lili Dujourie, Jef Geys, Panamarenko, Jacques Charlier, Didier Vermeiren, Jan Vercruysse en Bernd Lohaus.
Size: 88cm (H) x 50cm (L)
Framed: 90cm (H) x 52cm (L)
Year: 1982
Medium: Posterlitho
Signed: Unsigned
Share on:
Framed: 90cm (H) x 52cm (L)
Year: 1982
Medium: Posterlitho
Signed: Unsigned
Share on:
Free collection at the auctioneer in Aalst, België.