Panamarenko

IJsvogel

Panamarenko  - IJsvogel

Prachtige litho van Panamarenko, genaamd ‘IJsvogel’. Werd slechts in 75 exemplaren uitgebracht + 20 buiten de serie Romeins genummerd. Dit is zo één en bovendien de allerlaatste, nummer XX/XX. Zeer mooi werk van Panamarenko!

Brought to you by: Classic
Free collection by seller at : Herentals, Belgium.