- » Previous
- Lot 86 of 117
- Next »
Prachtige litho van Panamarenko, genaamd ‘IJsvogel’. Werd slechts in 75 exemplaren uitgebracht + 20 buiten de serie Romeins genummerd. Dit is zo één en bovendien de allerlaatste, nummer XX/XX. Zeer mooi werk van Panamarenko!
Size: 52cm (H) x 72cm (L)
Framed: No
Year: 2003
Medium: Lithography
Signed: Signed
Edition: 75 + XX
Offered number: XX/XX
Share on:
Framed: No
Year: 2003
Medium: Lithography
Signed: Signed
Edition: 75 + XX
Offered number: XX/XX
Share on:
Brought to you by: Classic
Free collection by seller at : Herentals, Belgium.