- » Previous
- Lot 55 of 109
- Next »
Unieke print op zilver/metaal, prachtig effect. Getiteld: "TORSIONS", zie ook foto's . Editie op 120 exemplaren, het aangeboden exemplaar is nummer 5 Gesigneerd Het werk is professioneel ingelijst
Size: 65cm (H) x 44cm (L)
Framed: Yes
Signed: Signed
Edition: 120
Offered number: 5
Share on:
Framed: Yes
Signed: Signed
Edition: 120
Offered number: 5
Share on:
Free collection at the auctioneer in Aalst, België.