Karel Appel

Schilderkist - Kijk, Leef, Speel met Karel Appel (1977)

Karel Appel - Schilderkist - Kijk, Leef, Speel met Karel Appel (1977)Karel Appel - Schilderkist - Kijk, Leef, Speel met Karel Appel (1977)Karel Appel - Schilderkist - Kijk, Leef, Speel met Karel Appel (1977)Karel Appel - Schilderkist - Kijk, Leef, Speel met Karel Appel (1977)Karel Appel - Schilderkist - Kijk, Leef, Speel met Karel Appel (1977)Karel Appel - Schilderkist - Kijk, Leef, Speel met Karel Appel (1977)Karel Appel - Schilderkist - Kijk, Leef, Speel met Karel Appel (1977)Karel Appel - Schilderkist - Kijk, Leef, Speel met Karel Appel (1977)Karel Appel - Schilderkist - Kijk, Leef, Speel met Karel Appel (1977)Karel Appel - Schilderkist - Kijk, Leef, Speel met Karel Appel (1977)Karel Appel - Schilderkist - Kijk, Leef, Speel met Karel Appel (1977)Karel Appel - Schilderkist - Kijk, Leef, Speel met Karel Appel (1977)Karel Appel - Schilderkist - Kijk, Leef, Speel met Karel Appel (1977)

‘De Schilderskist’ van Karel Appel: Kijk leef speel met Karel Appel (1977) De houten kist met zeefdrukdeksel, bestaande uit een inhoudsopgave, het gesigneerde fotoboek (Het gezicht van Appel), een in kleuren geschilderd houtreliëf (Bloem met blauwe ogen) en de set van zeven zeefdrukken in kleuren getiteld Hier ben ik, Hoofden als bloemen, Spelend in het blauw, Leef met mij, De indiaan, Kijk naar mij, De tovenaar en Het gele hoofd. Op velijnpapier, iedere zeefdruk is gesigneerd, gedateerd 1977 en genummerd 144/300 (naast de oplage van 300 waren er ook 50 hors commerce exemplaren). Uitgegeven door Galerie Nova Spectra, Den Haag sculptuur hoogte: ca. 47 cm Elke zeefdruk: ca. 50 x 50 cm Doos: 54,2 x 54,2 x 14,5 cm Allen ingekaderd met passe-partout. Sommige inkaderingen dienen wat opgekuist te worden (zie foto's, kleine vlekjes). MAAR iedere zeefdruk is in perfecte staat. Op te halen regio Lier of af te stemmen in provincie Antwerpen

Brought to you by: ANTLERART
Free collection by seller at : Lier, Belgium.