- » Previous
- Lot 7 of 112
- Next »
Prachtig en kleurrijk werk uit de hand van Bram Bogart Getekend, genummerd HC II/II en gedateerd onder de basis Editie Francis Delille, Paris Geschilderde keramiek Bij voorkeur wordt dit werk opgehaald te regio Antwerpen vanwege gewicht en fragiliteit.
Size: 25cm (H) x 24cm (L)
Framed: No
Year: 1998
Medium: Ceramic
Signed: Signed
Edition: Unique artwork
Share on:
Framed: No
Year: 1998
Medium: Ceramic
Signed: Signed
Edition: Unique artwork
Share on:
Brought to you by: ANTLERART
Free collection by seller at : Lier, Belgium.